Catering

Catering Dietetyczny dla każdego!


Jesteśmy firmą stale rozwijającą się na rynku Cateringu Dietetycznym. Powstaliśmy z pasji do odkrywania smaków! Cechuje nas wysoka kultura, oraz perfekcja! Z nami poczujesz się jakbyś jadł w prawdziwej restauracji!

Posiłki które przygotowujemy dzielą się na kilka diet, dostępnych dla Ciebie. W zależności od Twoich zapotrzebowań, zawsze doradzimy w zakupie tej odpowiedniej. W ofercie mamy nie tylko diety kaloryczne (1000, 1500, 2000 kcal), ale również diety wysokokaloryczne, stabilizujące wagę oraz diety na życzenie!


  • Smaczne i zdrowe posiłki.
  • Dostawa pod drzwi.
  • Doradzamy klientom.
  • Mrożenie diety na życzenie.

Dlaczego nasz Catering jest najlepszy?!

J esteśmy firmą, która za cel stawia sobie zadowolenie klienta! Catering EATFORFIT dba o każdy detal w zamówieniach, począwszy od realizacji po dostawę! Zaopatrujemy wiele firm na terenie całej Warszawy, a z naszych usług skorzystali nawet ludzie show-biznesu i nie tylko! Sprawdź nasze rekomendacje.

Zawsze świeże posiłki, dostarczane codziennie od zaufanych klientów!


Wykwintne dania

Przygotowane przez szefów kuchni, przy konsultacji z dietetykiem!

Mrożenie diet

Na czas nieobecności, zamrozimy Twoją dietę! Otrzymasz ją świeżą, kiedy zechcesz!

Dostawa

Zawsze szybka dostawa posiłków, pod Twój dom lub miejsce pracy.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami! Pomożemy w wyborze diety i odpowiemy na pytania.

Zaakceptuj by dalej przeglądać stronę Więcej informacji

W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.

Zamknij