Zamów dietę

Złóż zamówienie na Catering Dietetyczny i zamów dietę!

Catering dietetyczny, 5 razy w tygodniu! Zawsze świeżo i zdrowo!

 5 dniowa 20 dniowa


Akceptujemy:

Wciąż nie wiesz jaką dietę wybrać?
A może potrzebujesz indywidualną? Zadzwoń do nas.

+48 517 989 799


Wstrzymaj dietę EATforFIT

Wstrzymanie w dostarczaniu diety

Masz pilny wyjazd? Zachorowałeś? Nie możesz odebrać diety? Aby zamrozić swoją dietę na czas nieobecności, wykorzystaj do tego nasz formularz. Wystarczy że napiszesz nam w jakich dniach Cię nie będzie, oraz kiedy mamy wznowić dietę.

Adres

Nasze biuro i kuchnia mieści się w Piasecznie
Dowozimy na terenie całej Warszawy! I nie tylko!
+48 517 989 799
info@eatforfit.pl

Najczęściej zadawane pytania

1Czy mogę wstrzymać dietę?
Tak! Wystarczy że na 24 godziny przed otrzymaniem posiłku, poinformujesz nas o tym, drogą e-mailową, lub telefonicznie. My zamrozimy Twoją dietę. Możesz też wykorzystać do tego nasz specjalny formularz.
2Czy możliwa jest dostawa pod inny adres niż zamieszkania?
Oczywiście! To Ty decydujesz gdzie dowieziemy Twój posiłek. Czy do domu, czy do miejsca pracy!
3Jakie są godziny dostaw?
Posiłki są dostarczane indywidualnie po porozumieniu z klientem, preferujemy godziny poranne, by Twój posiłek zawsze był świeży!
4Jaką dietę mam wybrać?
Nie wiesz? Poczytaj o dietach na naszej stronie "Menu" lub skontaktuj się z nami. Pomożemy w doborze odpowiedniej diety!
5Jak zamówić dietę?
W tym celu wypełnij formularz "Zamów dietę" i wyślij, wypełniając o odpowiednie pola. Możesz też zadzwonić do nas i zamówić dietę telefonicznie.

Polecają nas!

 • Dieta na życzenie zapewnia mi ponad 2500 tys. kalorii dziennie. Korzystam z tej oferty i jem to co lubię! Jestem zadowolony, gdyż mam więcej czasu na swoje muzyczne hobby odkąd nie przygotowuję sobie posiłków!
  Dariusz Szulc
  Trener Sekcji Kickboxing
 • Pierwszy raz zakupiłam dietę 1000 kalorii, i jestem mega zadowolona. Posiłki docierają na czas, o ustalonej godzinie! Ponadto bogactwo warzyw i owoców zawartych w diecie zapewnia podróż do krainy, gdzie kubki smakowe szaleją!
  Aleksandra Piwonek
  Wizażystka
 • Catering EatForFit to najlepsze rozwiązanie dla osób aktywnych. Dieta 1500 kcal pozwala mi cieszyć się figurą fit, przez 365 dni w roku!
  Anna Kusztosz
  Trener Personalny

Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty!

Zaakceptuj by dalej przeglądać stronę Więcej informacji

W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.

Zamknij